bumerang777 (bumerang777) wrote,
bumerang777
bumerang777

Следователи ГБР в январе задержали 48 человек, в том числе экс-депутата и следователя Нацполиции

Слідчі Державного бюро розслідувань затримали протягом січня 2021 року 48 осіб, включаючи 11 співробітників Національної поліції України та сімох військовослужбовців, повідомляється у Telegram-каналі ДБР у понеділок.  Серед затриманих також - троє співробітників Державної кримінально-виконавчої служби України, два прикордонники, два податківці, по одному співробітнику СБУ, ДБР і прокуратури, а також 20 інших суб'єктів.


"Серед них: екс-помічник народного депутата України, який за $200 тис. збирався нібито працевлаштувати громадянина в Офіс президента України; слідчий Нацполіції Донецької області, який за 140 тис. грн мав допомогти уникнути покарання за смертельну ДТП", - ідеться в повідомленні.

Протягом місяця слідчі ДБР також повідомили про підозру 360 особам, зокрема екс-президенту України, якого підозрюють у скоєнні державної зради. Також підозру висунуто 230 військовослужбовцям і 27 поліцейським.

До суду спрямовано 345 обвинувальних актів, із них щодо 229 військовослужбовців, 36 поліцейських. 11 прикордонників і 10 митників. "А саме щодо посадових осіб МВС, які протиправно виготовляли документи для незаконного ввезення "євроблях" до України; двох працівників митного посту "Житомир-Центральний" Київської митниці Держмитслужби, які систематично здійснювали митне оформлення транспортних засобів без належної перевірки... 8 поліцейських Дніпропетровської області, які змушували громадян вчиняти злочини задля підвищення показників", - ідеться в повідомленні.

Інтерфакс-Україна

Tags: ГБР, Госслужба, Задержания, Коррупция, Украина
Subscribe

Posts from This Journal “ГБР” Tag

Buy for 500 tokens
Вход здесь
Comments for this post were disabled by the author