bumerang777 (bumerang777) wrote,
bumerang777
bumerang777

Директор Национальной разведки США Хэйнс управляет самолётами, изучала дзюдо, торговала книжками

Евріл Гейнс під час слухань в Комітеті Сенату США з питань розвідки, 19 січня 2021 року
У середу Сенат США зі значною перевагою голосів, 84 - «за» і 10 - «проти», затвердив кандидатуру Евріл Гейнс на посаду Директора національної розвідки США. Це перше затвердження Сенатом високопосадовця урядового кабінету президента США Джо Байдена.
Гейнс стане першою жінкою на цій посаді у США.

ЗМІ порівнюють біографію Гейнс із сюжетом для кіно. Перед тим, як отримати посаду заступника голови ЦРУ а потім заступника радника з питань національної безпеки в адміністрації президента США Барака Обами, Гейнс вивчала дзюдо в елітній академії у Токіо, навчалась пілотувати літаки поки вивчала фізику в Чикаго та була власницею незалежної книжкової крамниці у Балтиморі.

Відповідаючи на питання сенаторів під час слухань 19 січня, Гейнс перелічила зовнішні загрози для національної безпеки США.

«Очевидно, що для національної безпеки США в наступні роки існуватимуть ключові загрози. Це включає традиційні загрози від таких держав, як Китай, Іран, Північна Корея та Росія, а також загрози, що еволюціонують і охоплюють багато країн, включаючи зміну клімату, кібернапади, тероризм, пандемію, світову організовану злочинність та корупцію, кампанії з дезінформації та інше», - наголосила вона.

Приймаючи номінацію на посаду від Байдена, Гейнс запевнила, що «буде говорити владі правду».

Гейнс критикували у ЗМІ за її активну роль в адміністрації Обами у просуванні програми атак проти терористів із використанням дронів а також за її підтримку призначення Трампом Джини Гаспел на посаду голови ЦРУ. У своїх публікаціях останніх років Гейнс критикувала адміністрацію Трампа за політизацію розвідувальних установ.

Комітети американського Сенату у вівторок почали слухання із затвердження на посади ще чотирьох кандидатів, номінованих на високі посади уряду Байденом, включаючи держсекретаря США, міністрів оборони, внутрішньої безпеки та фінансів.

Голос Америки (voanews.com)

Директор национальной разведки координирует 18 спецслужб разведывательного сообщества США, включая ЦРУ, АНБ, ФБР, профильные подразделения госдепартамента, Пентагона, Министерства финансов, Министерства энергетики.

НАЦИОНАЛЬНУЮ РАЗВЕДКУ США ВПЕРВЫЕ ВОЗГЛАВИЛА ЖЕНЩИНА


Блог Владимира Волосюка про жизнь

Подписка на Телеграм-канал здесь https://t.me/Bumeang777


Tags: Итоги выборов в США, Назначения, Разведсообщество, США Ракеты, Центральная разведка
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Buy for 500 tokens
Американский социолог Джозеф Овертон очень ярко и полно описал применяемые в настоящее время технологии по изменению отношения общества к некогда принципиальным для него вопросам, как совершенно чуждые некогда обществу идеи принимаются им, и в конце концов. Американский социолог Джозеф Овертон…
Comments for this post were disabled by the author