bumerang777 (bumerang777) wrote,
bumerang777
bumerang777

Взрыв автомобиля и гибель львовского бизнесмена


На місці ранкового вибуху автомобіля на Львівщині, в результаті якого загинув 41-річний львів’янин, зараз продовжують працювати експерти-криміналісти та інші правоохоронні служби. Як повідомляє ГУ Нацполіції у Львівській області, за фактом вибуху і загибелі людини правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею ККУ “умисне вбивство”.За повідомленням кореспондента 5 каналу з місця події, внаслідок вибуху “Мітсубіші”, що була припаркована біля приватного будинку в лісі, загинув власник машини – львівський бізнесмен. Вибух прогримів, коли він сів вранці у машину, щоб з дому їхати в справах до Львова. За містом підприємець жив із родиною – дружиною і трьома дітьми. Вони внаслідок вибуху не постраждали.

При огляді авто газового устаткування на позашляховику правоохоронці не знайшли – джип їздив на бензині. За характером вибуху правоохоронці підозрюють, що під авто чи поряд з машиною була закладена вибухівка.

Версії поліція наразі розглядає різні, не виключаючи закладення бомби через бізнес-конфлікти загиблого.

Більше подробиць – у кореспондента 5 каналу з місця події

https://kriminal.tv/

Tags: Львов, Общеопасные способы, Убийства
Subscribe

Posts from This Journal “Убийства” Tag

promo komanda777 april 7, 23:00 3
Buy for 20 tokens
Часто ли вы задумывались над тем, что необходимо человеку в первую очередь для того, чтобы комфортно жить в обществе других людей. Получая удовлетворения от своего труда, своей деятельности, творчества, от взаимоотношений с членами своей семьи, радоваться. Часто ли вы задумывались над тем, что…
Comments for this post were disabled by the author