bumerang777 (bumerang777) wrote,
bumerang777
bumerang777

Карантин – один для всіх: мер Івано-Франківська підтримав колегу з Черкас


Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків в соцмережі висловив підтримку меру Черкас Анатолію Бондаренку. Як відомо, проти міського голови Черкас розпочали кримінальне провадження щодо самовільного послаблення карантину у місті.  Водночас, як написав у Фейсбук руслан Марцінків, у нього складається враження, що місцеве самоуправління в країні хочуть знищити.

"Повідкривали купу справ на мерів, забрали кошти в громад, закріпачили українців щодо виїзду за кордон, продали землю, обманули з доплатами медиків! Підтримую мера Черкас Бондаренка! Карантин один для всіх, а не для вибраних!" – написав Марцінків.

Нагадаємо, проти міського голови Івано-Франківська Руслана марцінківа відкрили два кримінальні провадження. Перше через висловлювання про нібито примусове виселення ромів. А друге через роботу ринків.

http://www.blitz.if.ua/

Tags: Выход ИЗ карантина, Ивано-Франковская область, Карантин, Местное самоуправление, Черкассы
Subscribe

Posts from This Journal “Карантин” Tag

Buy for 500 tokens
Американский социолог Джозеф Овертон очень ярко и полно описал применяемые в настоящее время технологии по изменению отношения общества к некогда принципиальным для него вопросам, как совершенно чуждые некогда обществу идеи принимаются им, и в конце концов. Американский социолог Джозеф Овертон…
Comments for this post were disabled by the author