bumerang777 (bumerang777) wrote,
bumerang777
bumerang777

ПІСЛЯ ЗАПРОВАДЖЕННЯ КАРАНТИНУ РОБОТУ ВТРАТИЛО БЛИЗЬКО 700 ТИСЯЧ УКРАЇНЦІВ

Після запровадження карантину в Україні, пов'язаного з поширенням коронавірусу, кількість безробітних зросла на 500-700 тисяч осіб. Про це повідомив президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков, передає "Укрінформ". За його словами, близько 3,5 мільйона людей в Україні працюють неофіційно. З них близько 1 мільйона — у тих галузях, підприємства яких закрилися чи припинили роботу на карантин.

"За нашими оцінками, близько 500 - 700 тисяч неофіційно зайнятих із закриттям бізнесів на карантин сьогодні, фактично, не мають роботи. Якщо додати майже 1,5 млн безробітних, то отримуємо кількість незайнятих на рівні 2,0-2,2 млн осіб", — повідомив Чижиков.

Він зазначив, що коли уряд оголосив про запровадження карантину до початку квітня, то більшість підприємств психологічно підготувалися не працювати до 4 квітня.

"У зв'язку з продовженням надзвичайної ситуації до 24 квітня багато хто з підприємців ставить питання: як зараз заробляти гроші в умовах карантину. У більшості з них запас міцності до середини — кінця квітня", — додав президент Торгово-промислової палати.

https://prm.ua/
Tags: Карантин, Коронавирус, Манипуляции массами, Работа
Subscribe

Posts from This Journal “Карантин” Tag

promo bumerang777 august 8, 21:59
Buy for 200 tokens
Кому интересно, подписывайтесь здесь Мой Telegram канал
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your reply will be screened

  • 0 comments