bumerang777 (bumerang777) wrote,
bumerang777
bumerang777

В мире возвращают Китаю некачественные COVID-тесты


Європейські уряди повертають китайські фальсифіковані експрес-тести у контексті контракту за майже півмільярда доларів – такі самі вже закупила Україна
Китайські фальсифіковані експрес-тести вартістю в 466 мільйонів доларів (разом з іншими засобами), закуплені урядами Іспанії та Грузії, повертаються до КНР. Про це повідомляють європейські та українські медіа.

Зокрема, міністр охорони здоров'я Іспанії, Сальвадор Ілла, заявив, що уряд відправив тести назад до КНР та її виробника-фальсифікатора - «Shenzhen Bioeasy Biotechnology» після того, як іспанські мікробіологи повідомили, що перші 9 тисяч тестів із партії мають чутливість лише 30%, а потрібно принаймні 80%. Про повернення майже півмільярда доларів не повідомляється.

Аналогічне рішення прийняв уряд Грузії, - про це повідомила міністерка охорони здоров’я -Катерина Тикарадзе.

Нагадаємо, тести цього виробника нав’язало Україні посольство КНР в Україні Chinese Embassy in Ukraine 中华人民共和国驻乌克兰大使馆. Вони, за інформацією Віталія Кличка, вже доставлені у ключові лікарні столиці.

При цьому, справжня сума, витрачена нашою державою на фальсифіковані тести, не називається.

Протягом останніх двох тижнів Китай продовжує продавати світу медичні засоби, які у комуністичних ЗМІ називаються «допомогою». Центральним суб’єктом перемовин завжди виступає посольство КНР у певній державі, через яке і й відбувається фіксація ціни за тести, маски тощо. Вартість може сягати нелюдських цін – як у випадку з Іспанією.

Необхідно враховувати: будь-які заяви уряду КНР про те, що виробник такого масштабу «не має ліцензії» є брехнею, адже подібні виробництва фактично в усіх випадках є у державній власності, і без гарантій посольства подібні угоди з КНР є неможливими.


Ещё по этой теме:
Испания и Грузия отказались от экспресс-тестов на коронавирус китайского производителя, которые срабатывают только в 30% случаев. В этой же компании закупали тесты для киевских больниц. 27 марта МЗ Испании сообщило, что в Китай возвращена крупная партия некачественных экспресс-тестов на коронавирус производства Shenzhen Bioeasy Biotechnology, пишет El Pais. Оказалось, что первые 9000 тестов из партии в 640 000 имеют чувствительность только 30%, а нужно не менее 80%. Так, их опробовали на уже больных пациентах мадридской больницы, и тесты утверждали, что коронавируса нет.

Посольство Китая в Испании заявило, что Shengzhen Bioeasy Biotechnology не имеет лицензии на продажу своей продукции и не входит в список классифицированных поставщиков. Сама компания ответила, что заменит некоторые наборы для тестирования, а неправильные результаты могут быть следствием неудачного сбора проб или неправильного использования наборов.

Вслед за Испанией от тестов Shenzhen Bioeasy Biotechnology отказался правительство Грузии, еще не успевшее перечислить китайцам деньги и аннулировавшее сделку.

О закупке тестов Shenzhen Bioeasy Biotechnology для киевских больниц сообщал 10 марта столичный мэр Виталий Кличко. Их должны были купить 5000 и распределить между опорными больницами.

https://ua.news/

Tags: Китай, Коронавирус, Однако, Резонансы
Subscribe

Posts from This Journal “Коронавирус” Tag

Buy for 500 tokens
Сжигание тьмы - Николай Константинович Рерих. 1924. Последняя война среди людей будет войной за истину. Эта война будет в каждом отдельном человеке. Война - с собственным невежеством, агрессией, раздражением. И только коренное преобразование каждого отдельного человека может стать началом…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments