bumerang777 (bumerang777) wrote,
bumerang777
bumerang777

99,2% італійців, які померли “від коронавірусу”, мали іншу патологію (державна статистика)


Померлі нібито від коронавірусу хворіли нирковою недостатністю, діабетом, деменцією, мали проблеми з серцем тощо. 48,5% померлих мали три і більше з перелічених захворювань.

Детальніше про це розповідає Поштівка.

На це звернув увагу Захар Мілютін на своїй сторінці у Фейсбук.

“Думаю, що коронавірусна істерія підігрівається тим, що причиною смерті там де раніше писали “вірусна пневмонія” і тому подібне тепер пишуть “коронавірус”. В плані піару приблизно те ж саме в останні роки відбувалось в США з грипом.
Заради збільшення кількості проданих вакцин ЗМІ і посадовці там кожної зими включали платівку “цього року грип ще страшніший ніж раніше – люди гинуть пачками”.
Загальна смертність при цьому залишалась стабільною.” – пише Мілютін.

Висока італійська смертність пояснюється ще й тим, що там кожного померлого ледь не в ДТП чи від кулі тестують на коронавірус і, якщо тест позитивний, то значить від нього і помер, зауважує він.

“Як вмирало в там в попередні роки в середньому до 1600 осіб на добу, так і зараз вмирають”.- робить висновок блогер.

А загалом найнадійнішим статистичним методом було б порівняти загальну італійську смертність за аналогічний період минулих років з цьогорічною. Якщо різниця не суттєва, тоді можна сміливо стверджувати, що істерія роздмухується за рахунок померлих від діабету та інсульту, – вважає автор.

Раніше інформагентство  Bloomberg, посилаючись на дослідження національного органу охорони здоров’я країни, повідомило, що 99% з тих, хто помер від вірусу в Італії, мали інші захворювання. Римський інститут вивчив медичну документацію про близько 18% смертей від коронавірусу в країні, виявивши, що лише у трьох жертв, або 0,8% від загальної кількості, не було попередньої патології. Майже половина жертв страждала щонайменше від трьох попередніх захворювань, а приблизно у чверті – або одна, або дві попередні хвороби. Більше 75% мали високий кров’яний тиск, близько 35% мали діабет, третина страждала від серцевих захворювань. Станом на 17 березня від хвороби померли 17 осіб до 50 років. Всі жертви в Італії у віці до 40 років були чоловіками, які страждали серйозними захворюваннями.

Нагадаємо, за офіційною інформацією італійских лікарів, середній вік померлих нібито від коронавірусу – 81 рік, а середня тривалість життя в Італії становить 82.4 роки (2018 р. – 85.2 у жінок, 79.7 у чоловіків).

Читайте також:  Під час карантину СБУ та Нацполіція купують новенькі авто на 300 мільйонів гривень – StateWatch

Раніше повідомлялося, що в Ісландії за результатами тестування більшості населення на COVID-19 з’ясувалося, що навіть ті, у кого немає симптомів, є переносниками коронавірусу. Більш, ніж у половини осіб з позитивним тестом не виявлено ніяких симптомів COVID-19.

https://poshtivka.org/

Tags: Вирусология, Информационная война, Италия, Коронавирус, Манипуляции масами, Статистика
Subscribe

Posts from This Journal “Италия” Tag

promo bumerang777 august 8, 21:59
Buy for 200 tokens
Кому интересно, подписывайтесь здесь Мой Telegram канал
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your reply will be screened

  • 0 comments