bumerang777 (bumerang777) wrote,
bumerang777
bumerang777

Сотрудник СБУ осужден на 7 лет реальной меры наказания

Військова прокуратура відстояла в суді реальний строк позбавлення волі на 7 років обвинуваченому в одержанні 300 тис грн хабара.Верховний Суд 5 грудня 2019 року розглянув касаційні скарги сторони захисту на вирок Сихівського районного суду м. Львова та ухвалу Львівського апеляційного суду, якими співробітника слідчого підрозділу СБУ засуджено за одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України) до 7 років 6 місяців позбавлення волі.

Слідчий СБУ обвинувачувався в одержанні 300 тис грн неправомірної вигоди за кваліфікацію дій підозрюваного за менш тяжкою статтею Кримінального кодексу України та непритягнення його до кримінальної відповідальності за іншими епізодами злочинів.

Засуджений своєї вини не визнав. У касаційних скаргах захист вимагав вирок та ухвалу апеляційного суду скасувати, а кримінальне провадження закрити.

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України підкреслив: заслухавши позицію прокурорів, Верховний суд зменшив призначене покарання до 7 років позбавлення волі і залишив вирок без змін в частині позбавлення військового звання та права обіймати посади в органах державної влади на 3 роки та конфіскації майна засудженого.

https://ukrainepravo.com

Tags: Военная прокуратура, Коррупция, Львов, Оборотни, СБУ
Subscribe

Recent Posts from This Journal

Buy for 500 tokens
Американский социолог Джозеф Овертон очень ярко и полно описал применяемые в настоящее время технологии по изменению отношения общества к некогда принципиальным для него вопросам, как совершенно чуждые некогда обществу идеи принимаются им, и в конце концов. Американский социолог Джозеф Овертон…
Comments for this post were disabled by the author